شرایط و قوانین

 

قوانین و مقررات عمومی

قوانین و مقررات عمومی تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه ناجی کالا , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .

مسلما رعایت قوانین در وب سایت ناجی کالا دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

 

قوانین ارائه محصولات و خدمات

1 - تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت ناجی کالا دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .

2 - وب سایت ناجی کالا از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .

3 - تمام محصولات عرضه شده در وب سایت ناجی کالا اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . ناجی کالا تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از شرکت های سازنده را عرضه نخواهد کرد .

4 - تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت ناجی کالا به روزسانی می شود .

 

قوانین خرید و ارسال سفارش

1 - ناجی کالا موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .

2 - پس از ثبت خرید کارشناسان فروش ناجی کالا جهت تایید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس میگیرند . همچنین تمام مراحل خرید در پنل کاربری به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .

3 - کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و ناجی کالا هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .

4 - کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .

5 - ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . سفارشات شهر اصفهان که بوسیله پیک موتوری ارسال می شوند کمتر از 24 ساعت اداری انجام خواهد شد , همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .

 

کاربران و حریم شخصی

1 - عضویت در وب سایت ناجی کالا رایگان می باشد

2 - ناجی کالا موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .

3 - حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و ناجی کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .

4 - ناجی کالا حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت ناجی کالا خواهد بود .